Професор кафедри статистики та прикладної математики взяв участь у хакатоні NASA Space Apps Challenge

7-8 жовтня 2023 року професор кафедри статистики та прикладної математики Євген Федоров в онлайн форматі взяв участь у локальному етапі хакатону NASA Space Apps Challenge, організатором якого виступила громадська організація «Асоціація Ноосфера».

NASA Space Apps Challenge – це найбільший міжнародний космічний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США) у різних країнах. Студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери й всі ті, хто цікавиться космосом і технологіями зі всього світу, об’єднуються в команди й протягом 48 годин вирішують практичні завдання.

Щороку на понад 300 локацій в 150+ країн світу десятки тисяч учасників NASA Space Apps Challenge одночасно виконують челенджі від NASA. На кожній такій локації журі обирають переможців, які згодом представляють свої проєкти усьому світу.