Вітаємо першокурсників!

1 вересня 2023 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулася інавгурація першокурсників із нагоди початку нового 2023-2024 навчального року.

Кожен абітурієнт 2023 пройшов непростий шлях від випускника до студента. Попри складні умови, війну та тривоги, кожен знайшов у собі сили й дух довести, що війна не забере право навчатися та розвиватися! Відчуваємо гордість і натхнення, що Ви обрали Черкаський державний технологічний університет.

Щиро вітаємо із початком студентського життя студентів-першокурсників групи DS-2310:

Андрейка Івана, Бадрака Дмитра, Веретільника Костянтина, Галіча Ростислава, Дернового Даніїла, Дохнянську Єлизавету, Макогін Єлизавету, Манжуру Антоніну, Мосєєва Данила, Плужника Тимофія, Ткаченко Марію, Федоренко Ніку.

Бажаємо мирного неба, щоб цей навчальний рік подарував безліч цікавих подій, позитивних емоцій, дружню атмосферу, успіх, можливість проявити свої здібності й таланти!

З Днем знань!

Миру й Перемоги!