У ЧДТУ відбувся перший випуск бакалаврів спеціальності 112 Статистика

5 липня 2023 року в Черкаському державному технологічному університеті  відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам дипломів бакалавра.

Колектив кафедри статистики та прикладної математики щиро вітає перших випускників Черкаського державного технологічного університету спеціальності 112  Статистика освітньо-професійної  програми “Аналіз даних (Data Science) та комп’ютерна статистика” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  із завершенням навчання.

Перший випуск – це завжди хвилююче й відповідально. Радіємо, що цей перший випуск відбувся попри непрості обставини (пандемія Covid-19, війна), які не дозволили в повній мірі насолодитися студентським життям. Шановні випускники, радіємо, що ви були з нами всі чотири непростих роки, що ніхто не зійшов з дистанції, що наполегливо йшли до своєї мети й допомагали нам удосконалювати освітню програму для якісної підготовки майбутніх фахівців.

Вітаємо Вас, дорогі наші випускники, з цією урочистою подією в Вашому житті!

Бажаємо Вам Перемоги, добра і світлого майбутнього в мирній, процвітаючій Україні!

Досягайте нових вершин, рухайтесь вперед, розвивайтесь і вдосконалюйте себе!

Натхнення Вам і оптимізму! Пам’ятайте, що двері університету завжди відкриті для Вас!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і навчатися. Слава Україні! Героям слава!