Вітаємо першокурсників!

12 вересня 2022 року вже традиційно в Черкаському державному технологічному  університеті відбулася інавгурація першокурсників із нагоди початку нового 2022-2023 навчального року.

Кожен абітурієнт 2022 пройшов непростий шлях від випускника до студента. Попри складні умови, війну та тривоги, кожен знайшов у собі сили й дух довести, що війна не забере право навчатися та розвиватися!

Щиро вітаємо із початком студентського життя студентів-першокурсників групи DS-2210:

Дівнича Артема, Іващенка Іллю, Клипака Владислава, Настенка Івана, Павлову Діану, Пісоцьку Віру, Приходько Лілію, Силку Аліну, Хомченко Анастасію.

Попереду чимало випробувань. Бажаємо терпіння та наполегливості, невичерпної енергії та жаги до знань, підкорення нових вершин та втілення сміливих задумів, реалізації власного потенціалу та задоволення від кожного дня у стінах Черкаського державного технологічного університету.

Ваша освіта – це важливий внесок у відбудову України та її незалежне мирне майбуття!