Переможці студентської науково-практичної конференції отримали грамоти

У межах проведення “Днів студентської науки 2021” в ЧДТУ на кафедрі статистики та прикладної математики 21 квітня 2021 р. відбулася студентська науково-практична конференція, в якій взяли участь викладачі кафедри та студенти освітнього ступеня «бакалавр».

Переможці нагороджені грамотами:

І місце – студент групи DS-1910 Цоколенко Арсен Сергійович, тема «Про циклічні зсуви бінарних записів факторіальних кодів» (керівник – доц. Щерба А.І.).

І місце – студент групи DS-2010 Каптенко Владислав Павлович, тема «Застосування машинного навчання для аналізу даних( метод DBSCAN)» (керівник – доц. Палагіна О.А.).

ІI місце – студент групи DS-2010 Катренко Анатолій Віталійович, тема «Застосування машинного навчання для аналізу даних (метод KNN)» (керівник – доц. Палагіна О.А.).

Поздоровляємо переможців та бажаємо творчих успіхів і наукових звершень.